Kategórie článkov

Individuálne školenia a kurzy na mieru

IT konzultácie a školenia pre firmy Bratislava

Nenašli ste školenie, ktoré by zodpovedalo vašim predstavám? Vytvoríme pre Vás školenie na mieru. Upravíme osnovu podľa vášho želania!

Chcete sa zdokonaliť? Už ste absolvovali vysokú školu zo sieťovým zameraním? Chcete sa zlepšiť a zistiť čo ešte neviete? Firma Like-IT je tu pre vás.

Firma Like-IT ponúka jedinečné školenia One-By-One, kde sa lektor venuje iba Vám. Dĺžka a osnova kurzu sa vám dynamicky prispôsobí.

Potrebujete manažérsky prehľad? Nechcete sa venovať podrobnej konfigurácií a implementácií, len potrebujete rýchlo pochopiť činnosti, ktoré riešia vaši zamestnanci? Vytvoríme krátke školenie presne pre Vás!

Chcete sa pripraviť na certifikáciu Cisco, LPIC, Suse alebo Microsoft? Potrebujete viac cvičení, ktoré odrážajú reálnu prax? Pripravíme pre vás školenie podľa vášho želania alebo individuálnu prípravu na certifikačnú skúšku.

Je pre vás výhodnejšie, aby lektor prišiel k vám, akoby ste vy alebo vaši zamestnanci mali cestovať? Náš lektor príde za vami a školenie uskutoční u Vás. Školenia je možné uskutočniť v ktoromkoľvek meste na Slovensku alebo aj zahraničí. Vlastníme mobilný Cisco LAB – nemusíte myslieť na prípravu zariadení na školenie.

Objednávku zašlite mailom alebo telefonicky ->