Ako vytvoriť vlastnú web stránku v PHP a MySQL čo má responzívny dizajn za 7 dní?

Slovenský

Naučte sa vytvárať vlastné moderné responzívne dynamické webové stránky od úplných základov, ktoré budú použiteľné na smartfóne a notebooku, ktoré sa budú pripájať na databázu svetovej triedy.

Štart do webového programovania v PHP, MySQL a v Bootstrape od profesionálneho Teamleadera s osnovou Vám prinesie toto:

  • Získate garantovaný prístup do prostredia Like-IT e-Learningu pre toto školenie na sedem rokov pre jednu osobu, kde viete študovať kdekoľvek: na počítači, tablete alebo na mobile s online pripojením.
  • Príklady aj teória v Slovenčine, všetkému rýchlejšie porozumiete bez zdĺhavého lúskania Angličtiny.
  • Jeden lektor, jeden celistvý kurz pre začiatočníkov. Získate jeden ucelený prehľad a ste v tom doma.

Po absolvovaní kurzu sami hravo zvládnete naprogramovať takúto webovú appku od základov, bude responzívna, funguje v sieti a komunikuje z databázovým serverom. Appka "Personify" je náš demo-produkt, len to cvičný produkt, pre účely demonštrácie znalostí absolventov tohto kurzu. Nehľadajte ju v App Store :)

Online kurz: Ako sa naučiť programovať a vytvoriť web appku
Master Class

Každý modul sa uvoľňuje každý deň. Plne elektronická online verzia vhodná pre samoštúdium tvorby vlastného webu.

GrandMaster Class

Každý modul sa uvoľňuje každý deň. Na konci každého druhého modulu v nasl. prac. deň je Individuálny Thinkpoint, čo je 30 minútová One-by-One Skype konzultácia k dvom modulom, vytvoreným webovým stránkam, ktoré ste si skúšali a k vašim otázkam. Získate certifikát o absolvovaní.

Ultimate Class

Začína, hneď teraz. Získate všetky moduly dostupné od štartu štúdia. Po každom module si naplánujeme Individuálny Thinkpoint, teda 30 minútová One-by-One Skype konzultácia s odborníkom aspoň na úrovni CCNP, kde preberieme vaše individuálne riešenie príkladov z Web Developerské Best Practices z ohľadom na aktuálne využitie na webových portáloch a vaše prípadné otázky. Termíny Thinkpointov v Ultimate Class sú prispôsobiteľné podľa tempa vášho štúdia.

Kto vám radí?

Ing. Marián Knězek

Marián je Java Team Leader v spoločnosti Slovakodata, ktorý vedie tím programátorov. V Jave Enterprise programuje napr. backend pre finscreener.com - obrovského intuitívneho finančného portálu, alebo napr. pre nástroj SCRUM Bluehawk, ktorý umožňuje SCRUM tímom vidieť celý proces vývoja z "orlej" perspektívy.

Cisco CCNP

Marián je držiteľom tejto prestížnej certifikácie, ktorým ho Cisco certifikuje ako profesionála v oblasti počítačových sietí, oblasti switchingu a routingu.

Cisco CCDP

Túto prestížnu certifikáciu v oblasti dizajnu (návrhu) sietí Cisco nemá na Slovensku veľa ľudí. Marián patrí k držiteľom tejto certifikácie.

Behom pár dní sa naučíte tajné zákutia, ako prebieha tvorba webových stránok

Nespútaná sila PHP, MySQL a Boostrapu poháňa aj webový portál finscreener.org

Webový portál finscreener.org je celosvetovo známy populárny rozsiahly finančný nástroj na správu vlastných investícií a hľadanie nových investičných príležitostí, ktorý dravo naberá na popularite. Finančné giganty, ako napr. finance.yahoo.com majú silného konkurenta za svojim chrbtom. Marián je architekt finscrenera.