Ako vytvoriť vlastnú web stránku v PHP a MySQL čo má responzívny dizajn za 7 dní?

Slovenský

Naučte sa vytvárať vlastné moderné responzívne dynamické webové stránky od úplných základov, ktoré budú použiteľné na smartfóne a notebooku, ktoré sa budú pripájať na databázu svetovej triedy.

Štart do webového programovania v PHP, MySQL a v Bootstrape od profesionálneho Teamleadera s osnovou Vám prinesie toto:

  • Získate garantovaný prístup do prostredia Like-IT e-Learningu pre toto školenie na sedem rokov pre jednu osobu, kde viete študovať kdekoľvek: na počítači, tablete alebo na mobile s online pripojením.
  • Príklady aj teória v Slovenčine, všetkému rýchlejšie porozumiete bez zdĺhavého lúskania Angličtiny.
  • Jeden lektor, jeden celistvý kurz pre začiatočníkov. Získate jeden ucelený prehľad a ste v tom doma.

Po absolvovaní kurzu sami hravo zvládnete naprogramovať takúto webovú appku od základov, bude responzívna, funguje v sieti a komunikuje z databázovým serverom. Appka "Personify" je náš demo-produkt, len to cvičný produkt, pre účely demonštrácie znalostí absolventov tohto kurzu. Nehľadajte ju v App Store :)

Online kurz: Ako sa naučiť programovať a vytvoriť web appku
Master Class

Začína 24. júna 2024. Každý modul sa uvoľňuje každý deň. Zapísať sa môžete do 20. júna 2024. 23:59. Plne elektronická online verzia vhodná pre samoštúdium tvorby vlastného webu.

GrandMaster Class

Začína 24. júna 2024. Každý modul sa uvoľňuje každý deň. Zapísať sa môžete do 20. júna 2024. 23:59. Na konci každého druhého modulu v nasl. prac. deň je Individuálny Thinkpoint, čo je 30 minútová One-by-One Skype konzultácia k dvom modulom, vytvoreným webovým stránkam, ktoré ste si skúšali a k vašim otázkam. Získate certifikát o absolvovaní.

Ultimate Class

Začína, hneď teraz. Získate všetky moduly dostupné od štartu štúdia. Po každom module si naplánujeme Individuálny Thinkpoint, teda 30 minútová One-by-One Skype konzultácia s odborníkom aspoň na úrovni CCNP, kde preberieme vaše individuálne riešenie príkladov z Web Developerské Best Practices z ohľadom na aktuálne využitie na webových portáloch a vaše prípadné otázky. Termíny Thinkpointov v Ultimate Class sú prispôsobiteľné podľa tempa vášho štúdia.

Kto vám radí?

Ing. Marián Knězek

Marián je Java Team Leader v spoločnosti Slovakodata, ktorý vedie tím programátorov. V Jave Enterprise programuje napr. backend pre finscreener.com - obrovského intuitívneho finančného portálu, alebo napr. pre nástroj SCRUM Bluehawk, ktorý umožňuje SCRUM tímom vidieť celý proces vývoja z "orlej" perspektívy.

Cisco CCNP

Marián je držiteľom tejto prestížnej certifikácie, ktorým ho Cisco certifikuje ako profesionála v oblasti počítačových sietí, oblasti switchingu a routingu.

Cisco CCDP

Túto prestížnu certifikáciu v oblasti dizajnu (návrhu) sietí Cisco nemá na Slovensku veľa ľudí. Marián patrí k držiteľom tejto certifikácie.

Behom pár dní sa naučíte tajné zákutia, ako prebieha tvorba webových stránok

Nespútaná sila PHP, MySQL a Boostrapu poháňa aj webový portál finscreener.org

Webový portál finscreener.org je celosvetovo známy populárny rozsiahly finančný nástroj na správu vlastných investícií a hľadanie nových investičných príležitostí, ktorý dravo naberá na popularite. Finančné giganty, ako napr. finance.yahoo.com majú silného konkurenta za svojim chrbtom. Marián je architekt finscrenera.