Čo musíte vedieť o SCRUMe, aby ste vytvorili niekoľkonásobne
kvalitnejší produkt za zlomok času?

Všetky odpovede nájdete v ebooku od odborníka,
teraz úplne zadarmo. Musíte vedieť:

  • Najčastejšie chyby SCRUM Mastera. Niektoré z nich som na začiatku robil aj Marián. A nie je na to dvakrát hrdý….
  • Ako a prečo pomocou SCRUMe urobíte omnoho viac práce za zlomok času oproti konvenčným spôsobom

Odškrtnutím dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa našich zásad spracúvania o ochrane osobných údajov. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Vyplnením tohto formulára dávate súhlas na spracovanie údajov za účelom odoslania informácií o zľavách na tento kurz a pravidelných údajov z oblasti marketingu. Vaše údaje budeme uchávať po dobu 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na linku 'Odhlásiť sa' v každom emaili.

Kto vám radí?

Ing. Marián Knězek

Marián je Java Team Leader v spoločnosti Slovakodata, ktorý vedie tím podľa vlastného mixu metodológie SCRUM a PRINCE.. A tiež vynálezca nástroja SCRUM Bluehawk, ktorý umožňuje SCRUM tímom celý proces SCRUMu vidieť z "orlej" perspektívy. Tento JavaEE webový a responzívny nástoj umožňuje členom tímu poľovať na user stories ako orol na myš...

Cisco CCNP

Marián je držiteľom tejto prestížnej certifikácie, ktorým ho Cisco certifikuje ako profesionála v oblasti počítačových sietí, oblasti switchingu a routingu.

Cisco CCDP

Túto prestížnu certifikáciu v oblasti dizajnu (návrhu) sietí Cisco nemá na Slovensku veľa ľudí. Marián patrí k držiteľom tejto certifikácie.

Čo ľudia hovoria na nástroj SCRUM Bluehawk?

  Vladimír B.

"SCRUM Bluehawk nám sprehľadnil celý proces vývoja produktu v SCRUMe. Keďže má aj odpočet práce, tak je vidieť kto koľko pracuje. Čo, samozrejme, využívame na pozitívnu motiváciu členov tímu. Sporné riešenie výkazov prác sa stalo minulosťou."

  Tibor K.

"Komunikácia pri implementácií user stories sa výrazne zefektívnila. Celkom fajn nástroj, efektívny vizuál šprintov, kde je celkom jednoduché vidieť, kde momentálne stojíme v šprinte."

  Alena U.

"Po začatí používania nástroja SCRUM Bluehawk sa zvýšila naša efektivita vývoja o 76% oproti predchádzajúcemu riešeniu. Meranie tohto výsledku bolo uskutočnené najmä podľa reálneho spaľovania user stories."