Online kurz: Programovanie v Jave pre úplných začiatočníkov cez praktické príklady

Slovenský

Naučte sa programovať v Jave hravou formou od základov. Získajte hodnotné informácie na ORACLE certifikáciu

Štart do programovania v Jave od Java Teamleadera s osnovou Vám prinesie toto:

 • Naučíte sa čo si stiahnuť a nainštalovať, aby ste od prvej hodiny vedeli vytvárať vaše prvé programy v Jave bez predchádzajúcich znalostí
 • Získate základné skilly, aby ste si vedeli nájsť prácu ako Junior Java Developer
 • Na pohovoroch budete vedieť predviesť, že skutočne rozumiete základným princípom Javy a budete vedieť robiť samostatné programy
 • Odporúčame pre prípavu na priemyselný certifikát: Oracle Certified Associate, Java SE 8 Programmer
 • Vystrihá vás, aby ste sa nedopustili zdĺhavých chýb, ktoré by vás zdržali a odradili od ďalšieho programovania
 • Nebudete expert na Javu, avšak hravo prekonáte bolesť 80% začiatočníkov
 • Nadobudnete nevyhnutné základy pre neskorší prechod na tvorbu webových služieb v JavaEE, frameworku Java SpringBoot 2, Springu alebo pre vývoj mobilných appiek pre Android
 • Príklady aj teória v Slovenčine, všetkému rýchlejšie porozumiete bez zdĺhavého lúskania Angličtiny
 • Vo verziách GrandMaster a Ultimate individuálny prístup a a certifikát o absolvovaní do vášho životopisu
 • Získate garantovaný prístup do prostredia Like-IT e-Learningu pre toto školenie na sedem rokov pre jednu osobu, kde viete študovať kdekoľvek: na počítači, tablete alebo na mobile s online pripojením.
 • Vychádzajúc z hodnotení účastníkov, získate celkom príjemný zážitok
 • Jeden lektor, jeden celistvý kurz pre začiatočníkov. Získate jeden ucelený prehľad a ste v tom doma.

Po kurze sami zvládnete naprogramovať takúto appku v Jave - samostatne spustiteľný a platformovo nezávislý JAR program v Jave. A budete mu plne rozumieť:

Základy Javy: Ako naprogramovať prvý program v Jave
Master Class

Začína 24. júna 2024. Každý modul sa uvoľňuje každý deň. Zapísať sa môžete do 20. júna 2024. 23:59. Plne elektronická online verzia vhodná pre samoštúdium Javy.

GrandMaster Class

Začína 24. júna 2024. Každý modul sa uvoľňuje každý deň. Zapísať sa môžete do 20. júna 2024. 23:59. Na konci každého druhého modulu v nasl. prac. deň je Individuálny Thinkpoint, čo je 30 minútová One-by-One Java Skype konzultácia k dvom modulom, k príkladom, ktoré ste riešili a k vašim otázkam. Získate certifikát o absolvovaní.

Ultimate Class

Začína, hneď teraz. Získate všetky moduly dostupné od štartu štúdia. Tempo štúdia nechávame na Vás. Získate certifikát o absolvovaní. Po každom module si naplánujeme Individuálny Thinkpoint, teda 30 minútová One-by-One Java Skype konzultácia s Java Teamleaderom, kde rozoberieme vaše riešenia príkladov podľa Java Best Practices z ohľadom na algoritmizáciu a podrobnejšie preberieme body, ktoré vás najviac zaujali.

Hodnotenia z triedy Java MasterClass

MV

Michal V.

"Takýchto kurzov je na internete kopec, ale na kurze bol najlepší ten feeling, kedy mám chuť sa stať profesionálnym programátorom v Jave a pokračovať v štúdiu Javy ďalej..."

DK

Daniel K.

"Celkom rýchlo som to pochopil. Najlepšie je si skúšať cvičenia rovno v Eclipse. A tie cvičenia na konci kapitol sa dali zvládnuť na prvú šupu. Celkom dobré ako úvod do Javy."

FZ

Filip Z.

"Pred týmto kurzom som nemal takmer žiadne skúsenosti s programovaním a s matikou som nikdy nebol kamarát. Splnil očakávania."

Kto vám radí?

Ing. Marián Knězek

Marián je Java Team Leader v spoločnosti Slovakodata, ktorý vedie tím programátorov. V Jave Enterprise programuje napr. backend pre finscreener.com - obrovského intuitívneho finančného portálu, alebo napr. pre nástroj SCRUM Bluehawk, ktorý umožňuje SCRUM tímom vidieť celý proces vývoja z "orlej" perspektívy.

Cisco CCNP

Marián je držiteľom tejto prestížnej certifikácie, ktorým ho Cisco certifikuje ako profesionála v oblasti počítačových sietí, oblasti switchingu a routingu.

Cisco CCDP

Túto prestížnu certifikáciu v oblasti dizajnu (návrhu) sietí Cisco nemá na Slovensku veľa ľudí. Marián patrí k držiteľom tejto certifikácie.

Sedem faktov o online kurze Javy:

 • Marián niekoľko rokov pôsobil v najväčšom IT školiacom stredisku na Slovensku a bol niekoľkokrát vymenovaný za Lektora roka
 • Živé školenie s Mariánom v oblasti programovania v Jave absolvovali stovky ľudí z veľkých firiem a medzinárodných korporácií pôsobiacich v SR a ČR s výrazne nadpriemerným hodnotením 8,2/9
 • Cieľ školenia je predať čo najviac know-how praxe pri čo najmenšom študijnom čase podľa Paretového pravidla 80/20
 • Marián má schopnosť skĺbiť vedomosti z praxe podložené reálnymi projektami pre veľké firmy a schopnosť učiť. Je veľa odborníkov ktorí nevedia učiť, ako aj veľa učiteľov ktorí o danej problematike takmer nič nevedia
 • Ceny takýchto e-learningových školení sú nastavené tak, aby potešili čo najviac ľudí. Hlavný príjem firmy Like-IT pozostáva z veľkých projektov a nie školení
 • Jemný humor, jemná irónia a nadhľad je nevyhnutnou súčasťou všetkých Mariánových školení
 • Študenti často v hodnoteniach školení píšu, že najväčší prínos školenia neboli prezentované vedomosti, ale naštartovanie zápalu pre Javu a motiváciu pracovať v danej oblasti a učiť sa ďalej. Jednoducho sa nechať zviesť Javou :)

Hodnotenia z triedy Java GrandMaster

PN

Peter N.

"Zrozumiteľné a pri tom v celku zábavné. Pred 15timi rokmi som mal na škole C a assembler, v mojom prípade išlo update vedomostí. Najlepšie na kurze boli osobné konzultácie s inštruktorom."

SR

Stanislav R.

"Pomer cena/kvalita bola OK. Pre mňa lepšia cesta ako učenie sa z rôznych kníh a tutoriálov na internete. Najviac oceňujem interaktivitu kurzu cez online konzultácie nejasností a riešenia príkladov."

JV

Jozef V.

"Veľmi zrozumiteľné, veľa príkladov. Mal som Javu na výške v jednom semestri. Po tomto kurze si myslím, že konečne zvládam základy Javy a začalo ma to aj baviť. Skypové konzultácie s Mariánom boli zábavné a motivujúce."

Čo sa naučíte na tomto úvodnom online kurze programovania v Jave?

Java EE Backend pre webový portál finscreener.com

Webový portál finscreener.com je celosvetovo známy populárny rozsiahly finančný nástroj na správu vlastných investícií a hľadanie nových investičných príležitostí, ktorý dravo naberá na popularite. Finančné giganty, ako napr. finance.yahoo.com majú silného konkurenta za svojim chrbtom. Marián je architekt finscrenera.

Čo ľudia hovoria na nástroj SCRUM Bluehawk?

VB

Vladimír B.

"SCRUM Bluehawk nám sprehľadnil celý proces vývoja produktu v SCRUMe. Keďže má aj odpočet práce, tak je vidieť kto koľko pracuje. Čo, samozrejme, využívame na pozitívnu motiváciu členov tímu. Sporné riešenie výkazov prác sa stalo minulosťou."

TK

Tibor K.

"Komunikácia pri implementácií user stories sa výrazne zefektívnila. Celkom fajn nástroj, efektívny vizuál šprintov, kde je celkom jednoduché vidieť, kde momentálne stojíme v šprinte."

AU

Alena U.

"Po začatí používania nástroja SCRUM Bluehawk sa zvýšila naša efektivita vývoja o 76% oproti predchádzajúcemu riešeniu. Meranie tohto výsledku bolo uskutočnené najmä podľa reálneho spaľovania user stories."