Online kurz databázy: Základy MySQL/MariaDB v nástroji HeidiSQL

Slovenský

Získajte znalosti databázového špecialistu - jazyk SQL na databáze MySQL/MariaDB v prostredí HeidiSQL

Zľava platí do 15.07. 23:59. Ponuka vyprší o:

Ktorú triedu si zvolíte ?

Štart do jazyka MySQL od Teamleadera s osnovou Vám prinesie toto:

 • Naučíte sa čo si stiahnuť a nainštalovať, aby ste od prvej hodiny vedeli pracovať s databázou MySQL alebo MariaDB bez predchádzajúcich znalostí
 • Získate základné skilly z oblasti databáz, aby naštartovali budúcu kariéru ako Databázový Špecialista
 • Na pohovoroch budete vedieť predviesť, že skutočne rozumiete základným princípom MySQL a budete vedieť robiť samostatné programy
 • Odporúčame pre prípavu na priemyselný certifikát: LPIC-1: System Administrator
 • Vystrihá vás, aby ste sa nedopustili zdĺhavých chýb, ktoré by vás zdržali a odradili od ďalšieho programovania
 • Nebudete expert na MySQL, avšak hravo prekonáte bolesť 80% začiatočníkov
 • Nadobudnete nevyhnutné základy pre neskorší prechod na tvorbu SQL pre webové služby v JavaEE, frameworku Java SpringBoot 2, Springu alebo administrácie databázových systémov a aplikačných serverov
 • Príklady aj teória v Slovenčine, všetkému rýchlejšie porozumiete bez zdĺhavého lúskania Angličtiny
 • Vo verziách GrandMaster a Ultimate individuálny prístup a a certifikát o absolvovaní do vášho životopisu
 • Získate garantovaný prístup do prostredia Like-IT e-Learningu pre toto školenie na sedem rokov pre jednu osobu, kde viete študovať kdekoľvek: na počítači, tablete alebo na mobile s online pripojením.
 • Vychádzajúc z hodnotení účastníkov, získate celkom príjemný zážitok
 • Jeden lektor, jeden celistvý kurz pre začiatočníkov. Získate jeden ucelený prehľad a ste v tom doma.
Master Class

Začína 22. júla 2024. Každý modul sa uvoľňuje každý deň. Zapísať sa môžete do 18. júla 2024. 23:59. Plne elektronická online verzia vhodná pre samoštúdium MySQL/MariaDB.

GrandMaster Class

Začína 22. júla 2024. Každý modul sa uvoľňuje každý deň. Zapísať sa môžete do 18. júla 2024. 23:59. Na konci každého druhého modulu v nasl. prac. deň je Individuálny Thinkpoint, čo je 30 minútová One-by-One SQL Skype konzultácia k dvom modulom, k príkladom, ktoré ste riešili a k vašim otázkam. Získate certifikát o absolvovaní.

Ultimate Class

Začína, hneď teraz. Získate všetky moduly dostupné od štartu štúdia. Tempo štúdia nechávame na Vás. Získate certifikát o absolvovaní. Po každom module si naplánujeme Individuálny Thinkpoint, teda 30 minútová One-by-One SQL Skype konzultácia s Teamleaderom, kde rozoberieme vaše riešenia príkladov podľa SQL Best Practices z ohľadom na priemyselné štandardy a podrobnejšie preberieme body, ktoré vás najviac zaujali.

Kto vám radí?

Ing. Marián Knězek

Marián je Team Leader v spoločnosti Slovakodata, ktorý vedie tím programátorov. V Jave Enterprise programuje napr. backend pre finscreener.com - obrovského intuitívneho finančného portálu, alebo napr. pre nástroj SCRUM Bluehawk, ktorý umožňuje SCRUM tímom vidieť celý proces vývoja z "orlej" perspektívy.

Cisco CCNP

Marián je držiteľom tejto prestížnej certifikácie, ktorým ho Cisco certifikuje ako profesionála v oblasti počítačových sietí, oblasti switchingu a routingu.

Cisco CCDP

Túto prestížnu certifikáciu v oblasti dizajnu (návrhu) sietí Cisco nemá na Slovensku veľa ľudí. Marián patrí k držiteľom tejto certifikácie.

Čo sa naučíte na tomto úvodnom online kurze databázy - úvodu do jazyka SQL?

SQL Backend pre webový portál finscreener.com

Webový portál finscreener.com je celosvetovo známy populárny rozsiahly finančný nástroj na správu vlastných investícií a hľadanie nových investičných príležitostí, ktorý dravo naberá na popularite. Finančné giganty, ako napr. finance.yahoo.com majú silného konkurenta za svojim chrbtom. Marián je architekt finscrenera.

Čo ľudia hovoria na nástroj SCRUM Bluehawk?

VB

Vladimír B.

"SCRUM Bluehawk nám sprehľadnil celý proces vývoja produktu v SCRUMe. Keďže má aj odpočet práce, tak je vidieť kto koľko pracuje. Čo, samozrejme, využívame na pozitívnu motiváciu členov tímu. Sporné riešenie výkazov prác sa stalo minulosťou."

TK

Tibor K.

"Komunikácia pri implementácií user stories sa výrazne zefektívnila. Celkom fajn nástroj, efektívny vizuál šprintov, kde je celkom jednoduché vidieť, kde momentálne stojíme v šprinte."

AU

Alena U.

"Po začatí používania nástroja SCRUM Bluehawk sa zvýšila naša efektivita vývoja o 76% oproti predchádzajúcemu riešeniu. Meranie tohto výsledku bolo uskutočnené najmä podľa reálneho spaľovania user stories."