Online Kurz Gitu a GitHubu pre začiatočníkov:
Git náš každodenný: Ako vyvíjať pod gitom rýchlo a efektívne

Slovenský

Ovládnite git a GitHUB, naučte sa branchovať, mergovať, commitovať, cestovať v čase a oveľa viac!

Kurz GITu a GitHubu od Teamleadera s osnovou Vám prinesie toto:

  • Získate garantovaný prístup do prostredia Like-IT e-Learningu pre toto školenie na sedem rokov pre jednu osobu, kde viete študovať kdekoľvek: na počítači, tablete alebo na mobile s online pripojením.
  • Príklady aj teória v Slovenčine, všetkému rýchlejšie porozumiete bez zdĺhavého lúskania Angličtiny.
  • Jeden lektor, jeden celistvý kurz pre začiatočníkov. Získate jeden ucelený prehľad a ste v tom doma.

Výsledný projekt bude náš nový repozitár s niekoľkými branchami a desiatkami commitov. Po absolvovaní kurzu budete vedieť plnohodnotne založiť git repozitár, zdieľať a prispievať do gitovských projektov v GitHube. A to všetko s ľahkosťou v príkazovom riadku: buď cez Windows v cmd alebo na Macu a UNIX/Linuxe v bashi ako hacker :)

Online kurz GITu a GitHubu: výsledky
Master Class

Začína 10. júna 2024. Každý modul sa uvoľňuje každý deň. Zapísať sa môžete do 6. júna 2024. 23:59. Plne elektronická online verzia vhodná pre samoštúdium gitu a githubu od základov.

GrandMaster Class

Začína 10. júna 2024. Každý modul sa uvoľňuje každý deň. Zapísať sa môžete do 6. júna 2024. 23:59. Na konci každého druhého modulu v nasl. prac. deň je Individuálny Thinkpoint, čo je 30 minútová One-by-One Skype konzultácia k dvom modulom, otázkam z gitu a GitHubu. Získate certifikát o absolvovaní.

Ultimate Class

Začína, hneď teraz. Získate všetky moduly dostupné od štartu štúdia. Po každom module si naplánujeme Individuálny Thinkpoint, teda 30 minútová One-by-One Skype konzultácia, kde preberieme vaše individuálne riešenie príkladov z GIT Best Practices z ohľadom na aktuálne využitie vo web developmente a vaše prípadné otázky. Termíny Thinkpointov v Ultimate Class sú prispôsobiteľné podľa tempa vášho štúdia.

Kto vám radí?

Ing. Marián Knězek

Marián je Java Team Leader v spoločnosti Slovakodata, ktorý vedie tím programátorov. V Jave Enterprise programuje napr. backend pre finscreener.org - obrovského intuitívneho finančného portálu.

Cisco CCNP

Marián je držiteľom tejto prestížnej certifikácie, ktorým ho Cisco certifikuje ako profesionála v oblasti počítačových sietí, oblasti switchingu a routingu.

Cisco CCDP

Túto prestížnu certifikáciu v oblasti dizajnu (návrhu) sietí Cisco nemá na Slovensku veľa ľudí. Marián patrí k držiteľom tejto certifikácie.

Behom pár dní sa naučíte tajné zákutia GITU a GitHubu v cmd/bashi