Kurz SEO optimalizácia pre vyhľadávače v roku 2023: Ako byť prvý v Googli za pár dní?

Slovenský

Naučte sa ako byť prvý na googli cez reálne príklady z praxe! Naučte sa ako zvýšiť návštevnosť webu bez toho, aby ste platili každý mesiac stovky eur za reklamy.

SEO kurz od Teamleadera s osnovou Vám prinesie toto:

  • Na reálnych príkladoch sa naučíte, ako byť v prvej desine na googli aj v anglickej konkurencii!
  • Maximum reálnych ukážok, minimum zdĺhavej a nudnej teórie.
  • Vhodné pre kandidátov na profesiu: SEO konzultant, programátorov a podnikateľov, ktoré potrebujú zvýšiť návštevnosť webu na predaj produktov.
  • Od teraz za pár dní budete vedieť sami nastaviť SEO tak, aby do pár dní vás Google indexoval adekvátne vysoko.
  • Získate garantovaný prístup do prostredia Like-IT e-Learningu pre toto školenie na sedem rokov pre jednu osobu, kde viete študovať kdekoľvek: na počítači, tablete alebo na mobile s online pripojením.
  • Príklady aj teória v Slovenčine, všetkému rýchlejšie porozumiete bez zdĺhavého lúskania Angličtiny.
  • Jeden lektor, jeden celistvý kurz pre začiatočníkov. Získate jeden ucelený prehľad a ste v tom doma.

Po absolvovaní kurzu budete vedieť prilákať tisíce nových zákazníkov na váš web googlu. V tomto prípade ide o anglickú trojslovnú frázu na priemernej pozícií 1,8 s takmer polovičkou preklikovosťou. Konkurencia je pre anglické výrazy maximálna. Samozrejme len na základe algoritmov. Bez platenej reklamy - zadarmo. Takýchto kľúčových slov viete mať stovky:

Online kurz ako byť prvý vo vyhľadávači Google aj pre anglické frázy
Master Class

Začína 22. júla 2024. Každý modul sa uvoľňuje každý deň. Zapísať sa môžete do 18. júla 2024. 23:59. Plne elektronická online verzia vhodná pre samoštúdium SEO optimalizácie pre Google.

GrandMaster Class

Začína 22. júla 2024. Každý modul sa uvoľňuje každý deň. Zapísať sa môžete do 18. júla 2024. 23:59. Na konci každého druhého modulu v nasl. prac. deň je Individuálny Thinkpoint, čo je 30 minútová One-by-One Skype konzultácia k dvom modulom SEO opmtializácie pre Google. Získate certifikát o absolvovaní.

Ultimate Class

Začína, hneď teraz. Získate všetky moduly dostupné od štartu štúdia. Po každom module si naplánujeme Individuálny Thinkpoint, teda 30 minútová One-by-One Skype konzultácia, kde preberieme vaše individuálne riešenie príkladov z SEO Best Practices z ohľadom na aktuálne využitie na webových portáloch a vaše prípadné otázky. Termíny Thinkpointov v Ultimate Class sú prispôsobiteľné podľa tempa vášho štúdia.

Kto vám radí?

Ing. Marián Knězek

Marián je Java Team Leader v spoločnosti Slovakodata, ktorý vedie tím programátorov. V Jave Enterprise programuje napr. backend pre finscreener.org - obrovského intuitívneho finančného portálu.

Cisco CCNP

Marián je držiteľom tejto prestížnej certifikácie, ktorým ho Cisco certifikuje ako profesionála v oblasti počítačových sietí, oblasti switchingu a routingu.

Cisco CCDP

Túto prestížnu certifikáciu v oblasti dizajnu (návrhu) sietí Cisco nemá na Slovensku veľa ľudí. Marián patrí k držiteľom tejto certifikácie.

Behom pár dní sa naučíte tajné zákutia optimalizácie webu cez SEO

Nespútaná sila SEO poháňa aj webový portál finscreener.org

Webový portál finscreener.org je celosvetovo známy populárny rozsiahly finančný nástroj na správu vlastných investícií a hľadanie nových investičných príležitostí, ktorý dravo naberá na popularite. Finančné giganty, ako napr. finance.yahoo.com majú silného konkurenta za svojim chrbtom. Marián je architekt finscrenera.