Online kurz TCP/IP siete:
Ako nakonfigurovať router v Cisco CLI cez praktické príklady

Máte k dispozícií dve verzie:

 • Master Class za 145 € bez DPH, kde sa každý modul uvoľňuje každý deň.
 • Ultimate Class za 299 € bez DPH, ktorá začína, okamžite. V nej máte dostupné všetky moduly od štartu štúdia. Tempo štúdia nechávame na Vás.

Know-how praktickej konfigurácie od odborníka, ktorý sa sieťovej bezpečnosti venuje viac ako 15 rokov, s osnovou Vám prinesie toto:

 • Rýchlo pochopíte základnú konfiguráciu sieťových smerovačov/routrov na praktických príkladoch bez zdĺhavých teórií.
 • Po absolvovaní budete vedieť nakonfigurovať Cisco router v príkazovom riadku CLI, potom, čo ho zapojíte do siete.
 • Porozumiete princípom sietí tak, aby ste sa nedopustili zdĺhavých chýb, ktoré by vás zdržali na niekoľko dní a odradili od inštalácie a konfigurácie TCP/IP a Cisco sietí.
 • Nebudete expert na Cisco routre, avšak hravo prekonáte bolesť 80% začiatočníkov.
 • Príklady aj teória v Slovenčine, všetkému rýchlejšie porozumiete bez zdĺhavého lúskania Angličtiny.

Odškrtnutím dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa našich zásad spracúvania o ochrane osobných údajov. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Vyplnením tohto formulára dávate súhlas na spracovanie údajov za účelom odoslania informácií o zľavách a pravidelných údajov z oblasti marketingu. Vaše údaje budeme uchovávať po dobu 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na linku 'Odhlásiť sa' v každom emaili.

Čo hovoria ľudia na toto elearningové školenie konfigurácie Cisco routera?

  Bernard V.

"Základ sa dal zvládnuť za jeden deň - ráno som rozbalil router rovno z krabice a ešte doobeda som na ňom zvládol urobiť základné príkazy a do večera som ho mal nakonfigurovaný podľa tohoto video návodu. Cena je adekvátna, oveľa nižšia ako podobné kurzy čo som pozeral."

  Karin M.

"Konfigurácia od úplných základov zábavným štýlom. Dalo sa to celkom rýchlo pochopiť :)"

  Igor K.

"Bolo to v pohode za tú cenu. To “zapálenie pre vec” je nákazlivé. Mám chuť vedieť o tejto téme viac."

Kto vám radí?

Ing. Marián Knězek

Má za sebou bohaté skúsenosti s budovaním privátnej siete pre T-Com. Svoje know-how publikoval aj ako výskumný pracovník počítačových sietí. V rámci Like-IT je zodpovedný za architektúry sieťových riešení. Pracuje na architektúre backbone TCP/IP a MPLS sietí pre internetových poskytovateľov služieb.

Cisco CCNP

Marián je držiteľom tejto prestížnej certifikácie, ktorým ho Cisco certifikuje ako profesionála v oblasti počítačových sietí, oblasti switchingu a routingu.

Cisco CCDP

Túto prestížnu certifikáciu v oblasti dizajnu (návrhu) sietí Cisco nemá na Slovensku veľa ľudí. Marián patrí k držiteľom tejto certifikácie.

Sedem dôkazov prečo je takéto školenie Cisco routrov dobrý nápad:

 • Marián niekoľko rokov pôsobil v najväčšom IT školiacom stredisku na Slovensku a bol niekoľkokrát vymenovaný za Lektora roka
 • Živé školenie s Mariánom v oblasti návrhu a konfigurácie TCP/IP sietí a Cisco routrov absolvovali stovky ľudí z veľkých firiem a medzinárodných korporácií pôsobiacich v SR a ČR s výrazne nadpriemerným hodnotením 8,4/9
 • Cieľ školenia je predať čo najviac know-how praxe pri čo najmenšom študijnom čase podľa Paretového pravidla 80/20
 • Marián má unikátnu schopnosť skĺbiť vedomosti z praxe podložené reálnymi projektami pre veľké firmy a schopnosť učiť. Je veľa odborníkov ktorí nevedia učiť, ako aj veľa učiteľov ktorí o danej problematike takmer nič nevedia
 • Ceny takýchto e-learningových školení sú nastavené tak, aby potešili čo najviac ľudí. Hlavný príjem firmy Like-IT pozostáva z veľkých projektov a nie školení
 • Jemný humor, jemná irónia a nadhľad je nevyhnutnou súčasťou všetkých Mariánových školení
 • Študenti často v hodnoteniach školení píšu, že najväčší prínos školenia neboli prezentované vedomosti, ale naštartovanie zápalu pre konfiguráciu Cisco routrov a TCP/IP sietí a motiváciu pracovať v danej oblasti a učiť sa ďalej. Jednoducho sa nechať zviesť návrhom a konfiguráciou Cisco routrov :)

Čo o nás hovoria?

  Roman P.

"Marián je profík. Pomohol nám zrealizovať zmeny v našej podnikovej sieti za tretinu ceny pôvodného nacenenia väčšieho dodávateľa. Oceňujem, že inštalačné práce prebiehali mimo pracovných hodín, čím nejakým spôsobom nenarušili procesy prác v našej firme. Odporúčam každému jeho základný audit bezpečnosti siete."

  Ladislav N.

"Firemná sieť bola dodaná a nainštalovaná cca 2 týždne pred dohodnutým termínom. Oceňujem ochotu realizovať zmeny a podmienky dodania. Skvelé! Dúfam, že budeme mať zo sieťovaním pokoj aspoň 15 rokov."

  Jozef V.

"p. Knězek u nás vykonal audit zabezpečenia sietí. Zistili sme, že cez IP kamery nás vedeli sledovať všetci ľudia na okolo, čo nebolo príjemné. Každopádne ďakujeme za opravu. Podľa môjho názoru, takýto audit základnej sieťovej bezpečnosti by mal prebehnúť v každej, aj menšej firme."

Čo sa dozviete na online videokurze?

Je rozdelený na tieto celky, resp. moduly: