WebAplikácia: Prehľad financií pre domáci rodinný rozpočet - Kassapa

Objednávka: teraz len 2,99€ / mes.

Odškrtnutím dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa našich zásad spracúvania o ochrane osobných údajov. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Vyplnením tohto formulára dávate súhlas na spracovanie údajov za účelom odoslania informácií o zľavách na tento kurz a pravidelných údajov z oblasti marketingu. Vaše údaje budeme uchovávať po dobu 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na linku 'Odhlásiť sa' v každom emaili.

Čo získate?

Lepší prehľad o celkovom míňaní

Ako to, že máte málo peňazí na účte k pomere k tomu, čo zarábate? Na to vám odpovie Kassapa.

Prehľad podľa typov výdavkov

Koľko vás stála minulý rok napr. motorová nafta? Alebo koľko vás stálo jednotlivo za prvý kvartál v tomto roku? To sa dozviete v Kassape.

Schopnosť robiť opatrenia podľa vizualizácie

Vizualizácia vám pomôže k vykonaniu opatrení. Tieto opatrenia sú následne opäť vizualizované, čím získate možnosť merateľným spôsob kontrolovať vaše finančné opatrenia.

Čo vlastne dokáže Kassapa?

Vyskusajte si a posúďte sami, kliknite a máte prvých 14 dní zdarma

Kto za tým stojí?

Ing. Marián Knězek

Najnovšie za sebou napr. celosvetovo rešpektovaný finančný portál finscreener.com vyžadujúci prevádzku 24/7.

Cisco CCNP

Marián je držiteľom tejto prestížnej certifikácie, ktorým ho Cisco certifikuje ako profesionála v oblasti počítačových sietí, oblasti switchingu a routingu.

Cisco CCDP

Túto prestížnu certifikáciu v oblasti dizajnu (návrhu) sietí Cisco nemá na Slovensku veľa ľudí. Marián patrí k držiteľom tejto certifikácie.

Čo o nás hovoria?

"Doteraz pre mňa nezvyčajný prehľad o mojich financiách. Najviac sa mi páči celkový prehľad, ktorý používam ako svoju homepage." (Ladislav Č.)

"Konečne máme prehľad kadiaľ tečú naše rodinné peniaze. Je priam až neuveriteľné, koľko nás stoja výdavky na dieťa, vôbec si to takto bežne s manželkou neuvedomujeme." (Matej K.)

"Spracovanie, odozva a prehľadnosť je na výbornej úrovni. Funguje na mojom MacBooku Pro ako aj na Adroidovom tablete, ktorýs obľubou používa moja budúca manželka." (Roman L.)