Inštalácia počítačovej siete wifi a lan?
Nechcete prísť o svoj čas, dáta a peniaze?

Poradí vám odborník, ktorý sa sieťam
a sieťovej bezpečnosti venuje viac ako 15 rokov.

Odškrtnutím dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa našich zásad spracúvania o ochrane osobných údajov. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Vyplnením tohto formulára dávate súhlas na spracovanie údajov za účelom odoslania informácií o zľavách na tento kurz a pravidelných údajov z oblasti marketingu. Vaše údaje budeme uchávať po dobu 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na linku 'Odhlásiť sa' v každom emaili.

Čo sa dozviete?

Kto vám radí?

Ing. Marián Knězek

Má za sebou bohaté skúsenosti s budovaním privátnej siete pre T-Com. Svoje know-how publikoval aj ako výskumný pracovník počítačových sietí. V rámci Like-IT je zodpovedný za architektúry sieťových riešení.

Cisco CCNP

Marián je držiteľom tejto prestížnej certifikácie, ktorým ho Cisco certifikuje ako profesionála v oblasti počítačových sietí, oblasti switchingu a routingu.

Cisco CCDP

Túto prestížnu certifikáciu v oblasti dizajnu (návrhu) sietí Cisco nemá na Slovensku veľa ľudí. Marián patrí k držiteľom tejto certifikácie.

Čo o nás hovoria?

  Roman P.

"Marián je profík. Pomohol nám zrealizovať zmeny v našej podnikovej sieti za tretinu ceny pôvodného nacenenia väčšieho dodávateľa. Oceňujem, že inštalačné práce prebiehali mimo pracovných hodín, čím nejakým spôsobom nenarušili procesy prác v našej firme. Odporúčam každému jeho základný audit bezpečnosti siete."

  Ladislav N.

"Firemná sieť bola dodaná a nainštalovaná cca 2 týždne pred dohodnutým termínom. Oceňujem ochotu realizovať zmeny a podmienky dodania. Skvelé! Dúfam, že budeme mať zo sieťovaním pokoj aspoň 15 rokov."

  Jozef V.

"p. Knězek u nás vykonal audit zabezpečenia sietí. Zistili sme, že cez IP kamery nás vedeli sledovať všetci ľudia na okolo, čo nebolo príjemné. Každopádne ďakujeme za opravu. Podľa môjho názoru, takýto audit základnej sieťovej bezpečnosti by mal prebehnúť v každej, aj menšej firme."