Sledovanie cien konkurencie a dodávateľov

S kým sa môžem poradiť?

Nechajte si poradiť, ako môžete profitovať z vlčiaka

Odškrtnutím dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa našich zásad spracúvania o ochrane osobných údajov. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Vyplnením tohto formulára dávate súhlas na spracovanie údajov za účelom odoslania informácií o zľavách na tento kurz a pravidelných údajov z oblasti marketingu. Vaše údaje budeme uchávať po dobu 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na linku 'Odhlásiť sa' v každom emaili.

Čo získate?

Vyšší predaj

Môžete ponúkať 24 hodín denne najlepšie ceny na trhu podľa kritérií, ktoré si sami zadefinujete. Myslíme si, že ľudia nie sú ovce. Ľahko si vedia pozrieť najlacnejšiu cenu na internete a porovnať ju s dôveryhodnosťou internetového obchodu.

Ušetríte náklady

Keby danú robotu, porovnávania cien konkurencie a úpravu cenníkov podľa vopred zadefinovaných kritérií, mali robiť ľudia, tak sa ich nedoplatíte. Ľudia majú vždy istú chybovosť aj správnom zadaní postupu práce. Stroje idú presne podľa týchto algoritmov.

Vyššia návštevnosť webu

Vlčiakov systém dynamických zliav láka ľudí častejšie navštevovať váš obchod, častejšie prezerajú zľavy. Zľava sa objaví na určitú dobu a potom zmizne. Ľudia tieto zľavy nechcú premeškať. Informácie o produktoch v zľavách s časovým obmedzením si zdieľajú medzi sebou. Toto všetko robí vyššiu návštevnosť.

Čo vlastne dokáže vlčiak?

Kto za tým stojí?

Ing. Marián Knězek

Najnovšie za sebou napr. celosvetovo rešpektovaný finančný portál finscreener.com vyžadujúci prevádzku 24/7.

Cisco CCNP

Marián je držiteľom tejto prestížnej certifikácie, ktorým ho Cisco certifikuje ako profesionála v oblasti počítačových sietí, oblasti switchingu a routingu.

Cisco CCDP

Túto prestížnu certifikáciu v oblasti dizajnu (návrhu) sietí Cisco nemá na Slovensku veľa ľudí. Marián patrí k držiteľom tejto certifikácie.

Čo o nás hovoria?

"Super robota, páni. Od štartu systému do teraz (2 mesiace) nám stúpli tržby v priemere o 24% za mesiac. Na tomto eshope sme nerobili iné zásadnejšie zmeny. Keďže išlo o január a február, očakávali sme najnižšie tržby v roku. Plánujeme nasadenie aj na ďalšie naše eshopy." (Peter N.)

"Oceňujem férové ceny za tento program, ako aj ústretovosť v prípade drobností, ktoré sme dolaďovali pre naše potreby." (Tomáš K.)

"Rozhodnúť sa nasadiť tento systém osobne pokladám za svoje najlepšie rozhodnutie za posledný štvrťrok. Podľa prehľadu tržieb by bola chyba systém nenasadiť. Vlastne, malo sa to urobiť aspoň o pár mesiacov skorej pred Vianocami." (Andrej L.)