Chceli by ste vedieť tvoriť web?

Chcem e-shop
s obratom €€€ mesačne

Chcem vedieť vytvoriť vlasný e-shop bez niekoľkomesačnej námahy, ktorý môže na začiatku generovať obrat niekoľko stovkiek eur mesačne

Chcem vytvoriť
blogovací systém

Chcem si vytvoriť vlastný systém, v ktorom budem vedieť vytvárať SEO optimalizované blogy, ktoré budú na popredných miestach v googli a budú cieliť na moje produkty.

Mám produkt, chcem ho vedieť odprezentovať

Mám skvelé produkty. Predaj produktov potrebujem rýchlo rozbehnúť bez dodatočných nákladov: najať si na to dobrého programátora pre riešenie "na kľúč" by ma stálo majland a predražilo by to ceny produktov

Rozmýšľali ste, čo by sa s tým dalo robiť?

Ako som to vyriešil?

V skratke: Odmakal som si to...

Webovému programovaniu sa venujem od základnej školy. Programovať som začal v tretej triede základnej školy, dva roky potom, čo som sa naučil písať. Je to vyše 20 rokov, čo sa venujem programovaniu, stále ho beriem ako vášeň čo ma živí a baví...

Vyrobili sme finscreener.com. Celosvetovo žiadaný portál na investovanie s vyše miliónovou návševnosťou, ktorá neustále rastie. Pokiaľ ide o programovanie webu, na tomto projekte som sa mohol do stýtosti vyžiť ako TeamLeader od roku 2015. Moderný dizajn, veľa webových služieb, backendových programov, ako aj kvalitný frontend, ktorých nás všetkých baví. Made in Slovakia.

Prečo na konci týždňa vyjdu z kurzu noví developeri?

Školil som kurzy až potom, čo som v tejto oblasti mal za sebou niekoľko priemyselných projektov.

Vždy mi išlo o to dávať dôraz na princípy a výcuc - tých 20% najužitočnejších informácií ktoré môžu byť označené ako principiálne večné pravdy.

Teóriu som kombinoval s praktickými príkladmi tak, aby výklad nebol nudný a súčasne tak, aby príklady prebrali vždy predchádzajúcu teoretickú časť.

Účastníkov som si veľmi vážil mal som ich rád a snažil som sa im poskytnúť individuálny prístup s ohľadom na ich potreby.

Páčilo by sa vám takéto školenie?

Referencie

Roman K.

Najlepší kurz, ktorý som absolvoval za posledných 5 rokov. 100%

Daniela P.

100%. Lektor je milý, sympatický, ústretový a dobre sa to počúvalo.

Ladislav Č.

Najviac oceňujem praktické príklady, ktorými som sa do toho rýchlo dostal. Kopec času na pýtanie sa rôznych otázok. Super!

Čo obsahuje balík Turboškolení Web Developer Level I. a aká je cena?

Školenie v poradí Identifikátor Názov Cena bez DPH
1 UML Základy jazyka UML v nástroji Enterprise Architect 488 €
2 MySQL Úvod do jazyka SQL na serveri MySQL 545 €
3 PHPMYSQLAJAX Tvorba webových stránok od základov v PHP a MySQL 733 €

 

Celková suma týchto školení je

1 766 € bez DPH

Ak túto sumu beriete ako investíciu do vzdelania kedy budete vedieť vykonávať vašu prácu oveľa rýchlejšie a produktívnejšie zdá sa vám to primeraná suma za váš profesionálny rast?

Referencie

Štefan B.

Nikdy by som nepovedal, že po týždni budem vedieť programovať jednoduchšie web stránky. Perfektné!

Stanislav P.

Určite odporúčam, už mám rezervované pokračovanie.

Martin S.

Super celkový pocit z kurzu. Bolo to bez zbytočných omáčok. Najlepšie bolo to množstvo príkladov.

Vyplniť objednávku

Chcete si objednať toto nabité Turboškolenie v termíne 28. 10. - 31. 10. 2024? Školenie bude prebiehať každý večer, V Bratislave od 17:00 - 21:00. Zdá sa vám takáto ponuka fér? Ja by som do nej išiel. Rozhodnutie je ale, samozrejme, na vás.