Inštalácia počítačových sietí

Prečo si objednať počítačovú sieť od Like-IT?

IT infraštruktúra - zameriavame sa na riešenia:

Realizácia počítačovej siete

Podieľali sme sa na výstavbe nových pevných TCP/IP sietí pre Slovak-Telecom, a.s. Máme skúsenosti s budovaním sietí, ktoré majú stovky uzlov po celom Slovensku. Pre telefonických operátorov sme navrhli aj MPLS sieť s klasifikáciou zákazníkov pre účely poskytovania rôznych služieb.

Podnikové LAN siete

Pri realizácií menších počítačových sietí LAN (do 50 uzlov) pracujeme citlivo s cenou a s prianím zákazníka. Väčšinou zabezpečujeme aj pripojenie na internet cez rôznych poskytovateľov internetového pripojenia (ISP), čím zaistíme konektivitu internetu aj vtedy, keď budem mať problém jeden poskytovateľ internetového pripojenia.

T infraštruktúry podnikovej LAN siete

Návrh počítačovej siete

Navrhli sme počítačovú sieť, ktorá spájala Slovensko približne 70timi uzlami v menších miestach v SR. Navrhli sme siete, od ktorých sa vyžaduje prevádzka 24/7 s 99.95% dostupnosťou – kde 60 sekundový výpadok nie je prijateľný. Realizujeme siete vysoko-dostupné siete s vyrovnávaním záťaže, tzv. LBFO siete – Load Balancing and Failover.

Inštalácia počítačovej siete

Postaráme sa o kompletnú dodávku siete, vrátane vedenia kabeláže a líšt, montáže sieťových prvkov.

Bezpečné siete

Ak by ste absolvovali našu súkromnú konzultáciu k hackingu sietí, asi by ste sa báli svoj laptop pripojiť do hocijakej cudzej počítačovej siete. Vyhýbali by ste sa otvoreným a verejným sieťam. Zistili by ste, ako jednoduché je odpočúvať hocijakú komunikáciu, aj keď ste do siete pripojený drôtom. Všetky siete, ktoré budujeme, spĺňajú bezpečnostný štandard, vďaka ktorému sa na ne môžete spoľahnúť.

 

Ak chcete bezproblémovú sieť, obráťte sa na nás, zostavíme vám cenovú ponuku.

Viac informácií alebo objednať ->