Program Full Stack Developer

Starostlivo vybrané kurzy vás dostanú na pracovnú pozíciu Junior Developer z pozície človeka, čo nikdy neprogramova, alebo s programovaním má minimálne skúsenosti. V prípade, že ste absolvovali napr. semester alebo jeden ročník programovania na vysokej či strednej škole, toto v tomto programe berieme ako takmer žiadne vedomosti o programovaní. Program je stavaný tak, aby ho dokázali úspešne absolvovať aj ľudia, ktorí v živote neprogramovali.

Napr. 24 ročná účastníčka kurzu z Slovak Telecomu nechápala, ako sa naučila do dvoch týždňov programovať tak, že zvládala písať a skompilovať svoje backendové programy tak, aby ich dokázal "sosať frontend".

Účastník programu z Košíc vždy bojoval s tým, aby jeho web stránky nevyzerali tak, ako by ich robilo päťročné dieťa. Po absolvovaní kurzu dokázal pomocou frameworku vytvárať nádherné a responzívne webové stránky tak, že boli krásne zobraziteľné aj na mobilných zariadeniach.

Zmysel programu "Full Stack Developer" je jasný a zrejmý. Ide o jasne definovanú kolekciu kurzov, ktoré vás prevedú svetom profesionálneho programovania od ľudí z praxe, ktorí sú denno-denne ponorený v programovaní pre veľkých firemných zákazníkov v SR.

A asi nepoviem nič nové, ak spomeniem, že dnes Full Stack Developeri - programátori v SR zarábajú viac ako napr. poslanci NRSR. Svoje nové auto si nemusia "požičiavať od sestry".

Vy máte na to, aby ste boli profesionálnym programátorom!