Tvorba web stránok

Webový portál finscreener.com je budovaný od základov tímom Like-IT. Tento webový portál jednoznačne demonštruje naše skúsenosti tvorbou komplexných web riešení na mieru. Máme vyše 20 rokov skúsenosti s vytváraním webových stránok a interných online systémov. Sú to zabezpečené webové portály, ktoré prinášajú peniaze našim zákazníkom. Naše webové stránky sú rýchle, responzívne a optimalizované pre google.

Odozva, Robustnosť, SEO, bezpečnosť

Načo kladieme extra dôraz pri tvorbe web stránok?

Tvorba web stránok na mieru

Napíšte nám svoju predstavu želanej webovej stránke a pripravíme vám ju na mieru. Máme vybudované vlastné vývojové prostredie, ktoré urýchli vývoj a zároveň ušetrí vaše peniaze.  Webovú stránku viete mať už od 100 eur bez DPH.

Tvorba web stránky na zachytávanie emailov

Predtým, ako spustíte nejakú službu alebo internetový obchod je dobré vedieť, či bude vaša služba žiadaná. Práve z tohto dôvodu sa vytvára jednoduchá webová stránka. Cieľom tejto webovej stránky je pozberať emaily (resp. iné kontakty) a zistiť záujem o vašu službu v prípade, že by ste ju v budúcnosti rozbehli. Máme skúsenosti s prípravou takýchto webových stránok a vieme vám v tomto pomôcť.

Tvorba eshopu na mieru

Dajte nám vedieť, ako si predstavuje váš eshop a pripravíme vám ho na mieru. Eshop viete mať už od 1 000 eur bez DPH.

Tvorba webových portálov

Pod pojmom webový portál myslíme webovú stránku, ktorá slúži používateľom ako služba - pridaná hodnota na webe, napr. z oblasti finančníctva, medicíny alebo napr. najkratšej trasy pri cestovaní. Máme skúsenosti s tvorbou portálov v cloude serverov, ktoré spracúvajú gigabajty údajov každú minútu. Tieto portály si vyžadujú nepretržitú prevádzku 24/7. 

Riešenie na mieru

Napíšte nám nezáväzne svoju predstavu a pripravíme vám ponuku, riešenie na mieru.

Viac informácií alebo objednať ->