Audit, návrh a optimalizácia počítačových sietí LAN/WAN

Audit a návrh TCP/IP

Audit a odborný posudok sietí

Hlavný prínos auditu sietí pre vašu firmu je efektivita vynaloženia finančných prostriedkov. Ak bude vaša počítačová sieť pracovať rýchlo a spoľahlivo, vaši zamestnanci budú pracovať produktívnejšie. Základom je nájdenie nedostatkov v existujúcich sieťových riešeniach a ich odstránene.

Pri audite sieťových riešení sa zameriavame na nájdenie málo priepustných miest, analýzu využitia prostriedkov a hľadanie nedostatkov siete.

V prvej fáze sa pokúšame využiť súčasný hardvér úpravou topológie siete a zmenou nastavenia sieťových prvkov. Pokiaľ zmeny nie je možné uskutočniť na vašich súčasných technických prostriedkoch,  tak obstaráme modernejší hardvér.

Celý audit sietí je zameraný na efektívnosť vynaloženia finančných prostriedkov na nákup, implementáciu a údržbu počítačových sietí. Rovnako vykonávame aj audit finančných ponúk. Nenechajte sa oklamať premrštenou cenou nákupu sieťových zariadení a IT prostriedkov pre vašu firmu!

Bezpečnostný audit

Potrebujete zistiť, nakoľko je vaša sieť bezpečná? Obsahuje vaša sieť informácie o zamestnancoch, ktoré by sa nemali dostať na internet? Potrebujete mať pritom v práci prístup na internet? Chcete zabrániť úniku informácií, ktoré by vás mohli kompromitovať? Vykonáme bezpečnostný audit siete vo vašej firme.

IT školenia a kurzy Bratislava</p>

Boli ste napadnutí? Chcete zabrániť opakovanému napadnutiu vašej siete? Chcete poradiť, ako zmeniť infraštruktúru siete a súčasne zabrániť zneužitiu koncových uzlov? Vykonáme audit bezpečnosti, nájdeme bezpečnostné slabiny vašej siete. Pomôžeme vám!

Väčšinou sa bezpečnosť v sieťach rieši až po prvom veľkom útoku. Nechajte si poradiť preventívne.

Návrh a implementácia siete

Potrebujete vybudovať novú sieťovú infraštruktúru sietí LAN/WAN? Na základe vašich požiadaviek vybudujeme vašu počítačovú sieť. Projektujeme návrhy počítačových sietí, ktoré následne fyzicky dopravíme a implementujeme vo firmách. Postaráme sa o dodávky zariadení od tretích strán.  

Naše projektovanie sietí je zamerané na efektívnosť vynaloženia finančných prostriedkov. Dôkladne zvážime vaše požiadavky aj možnosti budúceho rozšírenia. Neplaťte za to, čo nepotrebujete. Nenechajte sa oklamať premrštenou cenou sieťových zariadení na našom trhu a vysokou cenou IT prostriedkov, ktoré by sa dali zaobstarať aj efektívnejšie. Ušetrite peniaze pre vašu firmu!

Viac informácií alebo objednať ->