Vysoká dostupnosť sieťových služieb

IT sieťové riešenia pre firmy Bratislava

Máme bohaté skúsenosti s riešením firemných vysokej dostupnosti pre služby, ktoré sú nevyhnutné k dosiahnutiu vášho zisku. Keď hovoríme o sieťových službách, môže ísť o:

Chránením sieťových služieb ochránite aj celý biznis.

Načo je komu vysoká dostupnosť sietí?

Ochranou výpadku sieťových služieb si zaistíte permanentné poskytovanie služieb pre vašich zákazníkovnepretržitú dostupnosť pracovných nástrojov pre vašich zamestnancov.

Uvedieme príklad. Istá nemenovaná firma z Rakúska mala firemný webový server, na ktorom bežal eshop. Bolo pár dní pred Štedrým dňom, chystala sa najväčšia tržba z celého roka aj vzhľadom na charakter firmy. Informácie o produktoch na elektronickom obchode boli aktualizované v hodinových intervaloch zamestnancami firmy. Na ulici, kde sídlila firma praskla voda vyhodilo poistky. Problémy z elektrinou sa podarilo dať dokopy do pôvodného stavu o niekoľko dní. Behom tejto doby neprišla žiadna objednávka.

Uvedieme ešte ďalší príklad. Majiteľovi stredoslovenskej firmy zazvonil v nedeľu o tretej ráno telefón, že sa niekto vlámal do jeho firmy. Firemné IP kamery neodpovedali, pretože útočník odpojil elektriku a zničil skrinku s internetom pred budovou firmy. O zbabelom čine útočníka dodnes nie je žiadny dôkaz.

Naše riešenia  - vysoká dostupnosť!

Firmu je možné ochrániť tak, že keby ju niekto vykradol, alebo aj celú zbúral, budú všetky sieťové služby fungovať ako by sa nič nestalo. Po implementácií nášho riešenia – aj keby do vašej firmy prišiel tank s celou osádkou, nič nezabráni vašim službám fungovať ďalej.

Siete riešime:

 S nami budete môcť zaspávať bez obáv. Všetky starosti s dostupnosťou služieb radi vyriešime za Vás!

Viac informácií alebo objednať ->