Kassapa: Riešenie vizualizácie biznisu pre malé firmy

1 vizualizacia financii kassapa celkovy prehlad 2 vizualizacia financii kassapa prehlad za obdobie 3 vizualizacia financii kassapa prehlad projektov 4 vizualizacia financii kassapa projekty filtre 5 vizualizacia financii kassapa trzby 6 vizualizacia financii kassapa naklady 7 vizualizacia financii kassapa sprava projektov

Skúsiť zadarmo login

Kassapa 2019 je modulárne biznis riešenie, ktoré napomáha informatizácií malej firmy. Dôraz je kladený na okamžitú vizualizáciu firemných procesov pre jednoduchú okamžitú orientáciu o stave firmy, čím je umožnené presnejšie plánovanie.

Isto si spomeniete na výrok Petra Duckera: Keď niečo nevieme zmerať, nemôžeme to ani riadiť. . Kassapa bol vytvorený práve na presné meranie kľúčových indikátorov firmy, o ktoré sa môže opierať vaše ďalšie strategické rozhodnutie. Je vhodný pre startupy a malé firmy.

Systém funguje ako cloudové riešenie pripravené najnovším responzívnym dizajnom tak, aby bolo dostupné cez web v počítači, tabletoch ako aj cez mobilné telefóny.


Nástroj Kassapa má predinštalovaný tento modul

Vizualizácia tržieb, zisku a nákladov (Lisa)

Ak budete používať tento systém, budete mať okamžitý prehľad o obrate, nákladov a zisku firmy za jednotlivé obdobia. V tomto riešení si jednoducho označíte príjmy a výdaje, čím ich ľahko zaradíte do skupín, ktoré je možné vizualizovať.

 

Objednávka verzie 2019 (Lisa)

Osobná licencia ponúka jeden účet, firemná licencia štandardne tri účty. Každý ďalší používateľ stojí + 4,95 € / mesiac. Ceny sú pri ročnej platbe bez DPH.

 

Cena pri ročnej platbe

Cena pri mesačnej platbe

Riadenie súkromných financií jednotlivca (jeden účet)

4.99 € / mesiac

8.99 € / mesiac

Riadenie financií firmy + zdieľanie výsledkov medzi kontami

14.99 € / mesiac

24.99 € / mesiac

 

Viac informácií alebo objednať ->