Pár slov o školeniach Mariána Knězeka

Nechceme sa trápiť nad knihami bez praxe. Nebaví nás študovať zastaralé technológie. Chceme si rozšíriť naše vedomosti kvalitnou výukou za čo najkratší čas. Preto chodíme na kvalitné školenia.

Spojenie s aktuálnou praxou

Školiteľ Marián Knězek je vedúcim odboru IT vo firme na Slovenku, čo mu zaisťuje neustály kontakt s praxou a prístup k najnovších technológiám. Je pozývaný ako nezávislý analytik na riešenie tých úloh, na ktorý odborný zamestnanci danej firmy nestačia.

V krátkom čase množstvo poznatkov

Každý kurz obsahuje výťah z aspoň jednej kvalitnej hrubej knižky z danej problematiky konfrontovaný s praxou. Je spracovaný na slidoch s obrázkami a podaný formou, ktorej porozumie každý účastník kurzu.

Príťažlivá forma výkladu

Na kurze nie je nič lepšie ako odborný školiteľ, ktorý miluje svoju prácu a súčasne aj problematiku, ktorú učí. Je pripravený vám predať vedomosti ľahko vstrebateľnou formou, ktorá vás zaujme.

IT školenia a kurzy Bratislava</p>

Zvládnutie náročných certifikácií

Absolvovanie školení Mariána Knězeka je vhodným predpokladom úspešného zloženia certifikačných skúšok, ktoré hravo zvládnete.

Zlepšenie v práci a v osobnom živote

Vďaka rýchlemu podaniu know-how zefektívnite postupy v práci a za kratšiu dobu stihnete viac práce. Budete si vedieť s automatizovať množstvo rutinných úloh, ktoré vás nudia alebo unavujú. Tieto vedomosti Vám umožnia osobnostný rast a kariérny postup v práci, čím budete úspešnejší v osobnom živote.

Viac informácií alebo objednať ->